GLADIATOR RACE Holice 282 M

Dobrovolníci

Sedivy Photography FB 6921 kopie 

__________________________________________________

Naše vize je jednoduchá. Milujeme sport. Chceme vytvářet podmínky pro sportovní vyžití pro všechny a dostat tak do pohybu širokou veřejnost! Naše akce jsou pro všechny věkové kategorie! S námi můžete růst!
__________________________________________________

 

Na akcích SPORTVISIO se podílelo již přes 1000 dobrovolníků, bez kterých by se žádná akce nemohla uskutečnit a díky nimž zažívají závodníci neopakovatelnou rodinnou atmosféru! Dobrovolníci dávají ducha i svoji energii do každého závodu a za to jim patří obrovské DÍKY! Zkrátka… nejen, že běháme srdcem, ale my i srdcem organizujeme!!

Dobrovolníci jsou jednou z nejdůležitějších součástí závodů!

 

CHCI SE STÁT DOBROVOLNÍKEM  >>

 

Dobrovolník by měl být:

 • trestně bezúhonný

 • starší 15 let

 • komunikativní

 • nekonfliktní

 • neagresivní

 • týmový hráč

 • přátelský

 • samostatný

 • zodpovědný za svoji práci

 

Co za to budu mít?

 • pocit z dobře odvedené práce, pomoc potřebným (např. dětské závody, charitativní běh)
 • zkušenosti s opravdu velkými akcemi přímo ze zákulisí
 • dárky od partnerů (např. čepice, šátky, čelenky, trička apod.)
 • získané zkušenosti pro další kariéru, nabízíme „assesment“ a doporučení pro Vaše zaměstnavatele
 • možnost splnit si praxi (fotografování, sportovní management, …)
 • budu součást silného týmu sportovních nadšenců
 • ZDARMA účast na závodě, např. GLADIATOR RACE
 • občerstvení během akce
 • výhody slev u našich partnerů
 • získáš nové kontakty, navážeš přátelství

 

__________________________________________________


INFORMACE A PRAVIDLA PRO DOBROVOLNÍKY

Pokud máte zájem stát se dobrovolníkem, přihlašujte se ke konkrétnímu závodu  prostřednictvím přihlašovacích formulářů ZDE >>

Na každý závod je nutné samostatné přihlášení, které je vždy spuštěno cca 1měsíc před závodem. Vybíráte i pozici (pozice) kterou preferujete.

Odměnou za dobrovolnickou práci na Gladiator Race je startovné na závod zdarma a další benefity v podobě dárků, občerstvení atd. Zatím nelze využívat pro závody Gladiator Race - Runmageddon (Milovice, Liberec)

Pravidla pro získání startovného zdarma:

Podmínkou je podíl na pomoci při závodě celý den včetně společné zahajovací schůzky organizátorů a závěrečného úklidu. Pro závod typu MAX – jeden a půl dne.

Pokud chcete:

 1. závodit v pátek, pomáháte v sobotu nebo v neděli
 2. závodit v sobotu, pomáháte celou neděli včetně kompletního úklidu
 3. závodit v sobotu, v případě, že není nedělní závod (Winter GR, Taxis GR Pardubice) pomáháte při pátečním nočním závodě a v sobotu před nebo po závodě, plus závěrečný úklid
 4. závodit v neděli, pomáháte celou sobotu včetně přípravy na nedělní závod (např. oprava trati, příprava na dětský závod nebo příprava tašek pro závodníky na neděli)
 5. závodit v neděli a jedná se o dlouhý závod typu MAX (Šiklův mlýn, Taxis Pardubice), pomáháte v pátek na nočním závodu, v sobotu a v neděli na dětském. 
 6. pokud jste součástí MIXU nebo TYMU a ostatní členové nejsou mezi dobrovolníky, tak získáváte zdarma Váš podíl na startovném, celý tým pak poběží na konci startovního pole.
 7. pro jednodenní závod typu RUN (RUN v Hradci Králové, Lanškrouně, Ostravě, Pardubicích, Českém ráji) není možné zároveň pomáhat a zároveň běžet. Startovné lze získat na jakémkoliv z předchozích závodů. Vyjímkou je Brno - lze pomáhat a běžet v jeden den.

Den závodu v rámci závodního víkendu vybíráte v přihlašovacím formuláři.

Můžete být jako dobrovolník na jednom závodu a startovné čerpat až na některém z následujících závodů. A to tak, že po akci na které jste pomáhali, napíšete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. za který den (konkrétní datum) budete čerpat startovné zdarma a na který závod (konkrétní datum). Pokud na tomto následujícím závodu nebudete pomáhat, tak se přihlásíte přes registrační formulář pro závodníky a bude Vám startovné potvrzeno jako uhrazené.

Je také možné, aby start zdarma na závod „odpracoval“ i někdo jiný. (př. tatínek pomáhá, syn závodí nebo naopak) toto však musíme přesně evidovat, tzn. musíme tuto informaci dostat – kdo za koho.

Účast v závodě: Ti co závodíte a pomáháte v rámci jednoho závodního víkendu, tak přihlašování do závodu proběhne až na místě vyplněním formulářů, a zároveň obdržíte i startovní čip. Buďte důslední při vyplňování, nečitelné pak nelze párovat pro zařazení do TRIUMPHALIS.

Každý závodník (i dítě) musí mít vlastní účet na portále http://reg-sportvisio.cz (bez přihlášení do tohoto závodu – to proběhne až na místě) - Důležité(hlavně pro TRIUMPHALIS a pro spárování výsledků)

Neregistrujte se pro start do závodu přes systém pro závodníky. (Pokud jste tak udělali již dříve, než jste se rozhodli registrovat mezi dobrovolníky, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., vaše registrace bude zrušena, peníze vráceny a do závodu budete přihlášeni na místě se všemi dobrovolníky)

POZOR: závodníci musí včetně dobrovolníků odevzdat vyplněný, podepsaný REVERZ – předáte při registraci dobrovolníků na místě. (tzn. přineste s sebou!!), ke stažení  ZDE >>

Pojištění: Pozor nejste pojištěni, tzn. musíte případně řešit sami! Na místě již nelze pojistit.

Občerstvení pro dobrovolníky: pokud nespecifikujeme jinak, tak při třídenním závodě bude pro dobrovolníky v pátek – teplá večeře pro Ty co pomáhají i v pátek, lístek budete mít ve visačce;  sobota, neděle - samoobslužná snídaně, jen pro ty co nocují, na den bageta, ovoce, tyčinka, pití, večer teplé jídlo – lístek vyzvednete po ukončení denního programu.

Prezence: vždy obdržíte visačku s mapou, harmonogramem, kontakty a lístek na večeři, vestu nebo bundu pro organizátory. Vše vrátíte po ukončení závodu.

Nocleh: na každém závodě zajišťujeme prostor pro nocování, vždy je potřeba karimatka a spacák, případně na vybraných závodech i stany nebo poskytneme velký party stan.

Velmi důležité je, aby jste se dostavili na společné schůzky organizátorů, VČAS dle harmonogramu, který vám bude zaslán před akcí emailem. kde dostanete informaci o svých pozicích a pokyny a následně vám garanti sekcí tratě a garanti ostatních pozic ukážou a vysvětlí vše potřebné!

MERCHANDISE GLADIATOR RACE: Na místě registrace bude stánek s velkou nabídkou NOVÝCH produktů GLADIATOR RACE (trička, mikiny, čepice, čelenky, sportovní tašky, ponožky a mnohé další). Platba kartou nebude možná, v blízkosti centra závodu není ani bankomat.  Sběratelé ocení zbrusu nové turistické vizitky vydané jen u příležitosti daného závodu.

Dobrovolníci mají slevu na nákup 15-20 % – je nutné vyžádat u registrace dobrovolníků potvrzení, které předáte při nákupu

Důležité: v případě že se přihlásíte mezi dobrovolníky a z nějakých důvodů nemůžete na akci dorazit, prosíme, aby jste co nejdříve poslali tuto informaci buď SMS na tel: 725 970 005 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V případě nejasností se ptejte taktéž na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

__________________________________________________ 

 

Akce Sportvisio v roce 2019, kterých se můžeš zúčastnit jako DOBROVOLNÍK:

 

Winter GR 8. - 9. 2. Drsný závod v prostředí zimní pevnosti Josefov. přihlaš se ZDE >>
Křížová desítka 30. 3. Běh na 10 km/ 5 km + dětské závody (Lesní hřbitov, Hradec Králové) OBSAZENO
GR / Run Hradec Králové 31. 3. Závod typu RUN (lehčí obtížnost překážek a kratší vzdálenost) OBSAZENO
GR / Run Lanškroun 20. 4. Závod typu RUN (lehčí obtížnost překážek a kratší vzdálenost) OBSAZENO
Jarní půlmaraton 21. 4. Hotel Studánka, poblíž Rychnova nad Kněžnou přihlaš se ZDE >>
GR Milovice 3. - 5. 5. Drsný závod ve vojenském prostředí Tankodromu Milovice zaručuje neopakovatelný zážitek. přihlaš se ZDE >>
GR Challenge 17. - 18. 5. Unikátní sprint na 100m přes sedm náročných překážek. přihlaš se ZDE >>
Hradecký koloběh 25. 5. Závod pro smíšené dvojice (Biřička – Hradec Králové) přihlaš se ZDE >>
GR Šiklův Mlýn 31. 5. - 2. 6.  GLADIATOR RACE na divokém západě! přihlaš se ZDE >>
GR Holice 14. - 16. 6. Opravdu drsný závod plný bahna, vody a ohně přihlaš se ZDE >>
 GR / Run Ostrava  27. 7. Závod typu RUN (lehčí obtížnost překážek a kratší vzdálenost) přihlaš se ZDE >>
GR / Run Pardubice 11. 8. Závod typu RUN (lehčí obtížnost překážek a kratší vzdálenost) zasazený do klidové zóny malebného města Pardubice přihlaš se ZDE >>
GR Josefov 30. 8. - 1. 9. Drsný závod v prostředí pevnosti Josefov, tajemné chodbičky, zajímavý terén, prudké výběhy i sběhy. přihlaš se ZDE >>
GR Run Český Ráj 14. 9. GR RUN tentokrát v malebné krajině Českého ráje přihlaš se ZDE >>
Půlmaraton Český ráj 15. 9. Půlmaraton v srdci Českého ráje přihlaš se ZDE >>
Hradecký půl/maraton 6. 10. Běžecká masová akce v centru Hradce Králové - až 2500 běžců! přihlaš se ZDE >>
GR Praha 18. - 20. 10. Rozhodně nečekej městský běh! Bude bahno, voda... přihlaš se ZDE >>
SPORTlife! RUN - Brno 9. 11. Běžecký závod na 7 km v originálním prostředí BVV přihlaš se ZDE >>
GR / RUN Brno 10. 11. Neobvyklá trasa Vás zavede do nejzajímavějších prostor veletržního komplexu a jeho okolí. přihlaš se ZDE >>
Taxis GR 29. 11. - 1. 12. Trasa kopírující Velkou pardubickou včetně fenomenálního TAXISU přihlaš se ZDE >>Získej nenahraditelné zkušenosti, které Ti pomohou v další kariéře, ale i normálním životě. Nechej se vtáhnout mezi sportovní fanatiky a staň se jedním z nás. Staň se členem SPORTVISIO TÝMU.

Přidej se k nám, vezmi s sebou kamarády a staňte se společně součástí akcí Sportvisio.

Těšíme se na Vás!

Více infomací:  Mgr. Jana Mílová: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.(+420) 725 970 005

 

  

hlavni partneri

  

CSOB Pojistovna script negativ 

Under Armour

rebel 01

corny new ALPA pozitiv kopie       Your Body logo tyrkys white