KAR1497 M

pátek, 02 březen 2018 11:51

Dětský den Gladiator Race v OC Futurum

Sportvisio přenese atmosféru závodu Gladiator Race do OC Futurum v Hradci Králové

Již potřetí se v prostorách OC Futurum v Hradci Králové uskuteční dětský sportovní gladiátorský den. Děti se mohou těšit na netradiční překážky a dobrodružná stanoviště.

Malé gladiátory čeká plazení, lezení, přelézání a další pohybové zkoušky. Dále také doprovodný program v podobě soubojů římských gladiátorů (Zubři), dobové focení s gladiátory či možnost vyzkoušet si typickou zbroj těchto starověkých bojovníků. Připravena bude spousta dárků a odměn. Ti zdatní si odnesou medaili pro opravdové gladiátory. Hlavní program startuje v 11 hodin s předpokládaným koncem v 17 hodin. Vstupné je zdarma.

V roce 2018 vstoupil Gladiator Race již do své páté sezóny a stále překvapuje novými a novými závody. V letošním roce zahrnuje celá série již 8 závodních víkendů a 7 unikátních lokalit plných adrenalinu. Staňte se také součástí!

Pro další informace sledujte FB stránky Sportvisio a Gladiator Race.

 

114 168

Řekli o nás

 • ZUZANA KOCUMOVÁ - mistryně světa ve Spartan race
  ZUZANA KOCUMOVÁ - mistryně světa ve Spartan race

  Skvělý závod - zajímavé lokality, oproti jiným závodům je netradičně intervalový start. A pro ty, kteří mají rádi bahno - i to si užijete!

 • PETR VINICKÝ - mistr světa OCR
  PETR VINICKÝ - mistr světa OCR

  Za GLADIATOR RACE stojí parta lidí, kteří chtějí udělat dobrý závod. Zajímavé překážky, bahno a dobrá organizace. Zkus sám a uvidíš.

 • LENKA VEJDĚLKOVÁ - Extreme obstacle runners
  LENKA VEJDĚLKOVÁ - Extreme obstacle runners

  Výborný závod, super organizace, příjemné prostředí a milí lidé! Mohu jen doporučit. Bahno bezkonkurenčně nejlepší a to závodu dodává to pravé kouzlo :)

 • MARTIN HRAZDIL – zakladatel týmu SVVAT
  MARTIN HRAZDIL – zakladatel týmu SVVAT

  GR je pro mě srdcová záležitost. Na tomto závodu vznikla myšlenka vzniku celorepublikového Teamu SVVAT. Kreativita ve výběru lokalit a překážek dodává závodu tu správnou nezapomenutelnou atmosféru.

  

generalni partner

 

 

hlavni partneri

 

 

inov 8 01 kopie rebel 01 corny new ALPA pozitiv kopie ceska pojistovna 01 craft logo