KAR1497 M

čtvrtek, 12 říjen 2017 20:39

PRAŽSKÁ PREMIÉRA! INOV-8 GLADIATOR RACE NAVŠTÍVÍ PŘÍRODNÍ PARK ČIHADLA

Lokalita, kterou málokdo zná, ale která vás určitě nezklame. Přírodní park nabízí ideální terén pro závod OCR. Profilem je trať vhodná pro začínající běžce, ale zklamání nebudou ani zkušení matadoři. Krásné běžecké pasáže, prudké výběhy a samozřejmě nebude chybět voda ani bláto.

V pátek večer závodní víkend začne nočním závodem na vzdálenost cca 3,5+ km, s více než 10 překážkami, účastníci budou mít unikátní možnost zažít atmosféru jediného nočního překážkového závodu v Praze. V sobotu naváže hlavní denní závod na 7+ km a s více než 25 překážkami, v neděli bude opět denní závod na stejné trati. Pro nejmenší pak v neděli proběhne i dětský závod na 1 km s více než 7 překážkami. Pro účastníky hlavního závodu budou připravené i masáže, kde se jako jeden masérů představí olympijský medailista a student Palestry Jiří Prskavec.

Během celého závodního víkendu bude v centru závodu Na Plechárně probíhat doprovodný program, jehož součástí bude například netradiční workshop street artu a další sportovní workshopy, kde bude možnost si vše vyzkoušet pod vedením zkušených sportovců. V sobotu se můžou návštěvníci těšit na podvečerní koncert. Po celou dobu bude probíhat dětský program, kde si děti vyzkouší netradiční sportovní aktivity jako je bungeerunning nebo indoboard a zasoutěží si o malé ceny.

Těšit se můžete i na autogramiádu nejlepšího českého veslaře, Ondřeje Synka. Ondra bude i hlavním aktérem sportovního klání „SYNEK challenge“, které při závodě představíme.

 

K dispozici bude občerstvení a představena bude nejnovější kolekce sportovního oblečení Gladiator race, obuvi Inov-8 a dalšího sportovního vybavení.

Registrovat se můžete v kategorii jednotlivců, smíšených dvojic, a nově i čtyř členných týmů. Více informací na http://www.gladiatorrace.cz/zavody/gladiator-race-praha.html

Řekli o nás

 • ZUZANA KOCUMOVÁ - mistryně světa ve Spartan race
  ZUZANA KOCUMOVÁ - mistryně světa ve Spartan race

  Skvělý závod - zajímavé lokality, oproti jiným závodům je netradičně intervalový start. A pro ty, kteří mají rádi bahno - i to si užijete!

 • PETR VINICKÝ - mistr světa OCR
  PETR VINICKÝ - mistr světa OCR

  Za GLADIATOR RACE stojí parta lidí, kteří chtějí udělat dobrý závod. Zajímavé překážky, bahno a dobrá organizace. Zkus sám a uvidíš.

 • LENKA VEJDĚLKOVÁ - Extreme obstacle runners
  LENKA VEJDĚLKOVÁ - Extreme obstacle runners

  Výborný závod, super organizace, příjemné prostředí a milí lidé! Mohu jen doporučit. Bahno bezkonkurenčně nejlepší a to závodu dodává to pravé kouzlo :)

 • MARTIN HRAZDIL – zakladatel týmu SVVAT
  MARTIN HRAZDIL – zakladatel týmu SVVAT

  GR je pro mě srdcová záležitost. Na tomto závodu vznikla myšlenka vzniku celorepublikového Teamu SVVAT. Kreativita ve výběru lokalit a překážek dodává závodu tu správnou nezapomenutelnou atmosféru.

  

generalni partner

 

 

hlavni partneri

 

 

inov 8 01 kopie rebel 01 corny new ALPA pozitiv kopie ceska pojistovna 01 craft logo