KAR1497 M

čtvrtek, 07 září 2017 10:29

TRIUMPHALIS 2017 - SEZNAM ČEKATELŮ

aktualizováno 23.10.2017
Poslední závod série GR TRIUMPHALIS, Inov-8 Gladiator Race Praha, je před námi. ZDE >> je k nahlédnutí seznam se všemi gladiátory, kteří mohou dosáhnout na vytoužený Triumphalis. Seznam slouží pro váš přehled, ale také jako kontrola. Pokud jste dokončili v roce 2017 hlavní závod Winter GR, GR Milovice, GR Holice a GR Josefov, ale nenašli jste se na seznamu, kontaktujte prosím Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

SEZNAM ČEKATELŮ GR TRIUMPHALIS  ZDE >>

Řekli o nás

 • ZUZANA KOCUMOVÁ - mistryně světa ve Spartan race
  ZUZANA KOCUMOVÁ - mistryně světa ve Spartan race

  Skvělý závod - zajímavé lokality, oproti jiným závodům je netradičně intervalový start. A pro ty, kteří mají rádi bahno - i to si užijete!

 • PETR VINICKÝ - mistr světa OCR
  PETR VINICKÝ - mistr světa OCR

  Za GLADIATOR RACE stojí parta lidí, kteří chtějí udělat dobrý závod. Zajímavé překážky, bahno a dobrá organizace. Zkus sám a uvidíš.

 • LENKA VEJDĚLKOVÁ - Extreme obstacle runners
  LENKA VEJDĚLKOVÁ - Extreme obstacle runners

  Výborný závod, super organizace, příjemné prostředí a milí lidé! Mohu jen doporučit. Bahno bezkonkurenčně nejlepší a to závodu dodává to pravé kouzlo :)

 • MARTIN HRAZDIL – zakladatel týmu SVVAT
  MARTIN HRAZDIL – zakladatel týmu SVVAT

  GR je pro mě srdcová záležitost. Na tomto závodu vznikla myšlenka vzniku celorepublikového Teamu SVVAT. Kreativita ve výběru lokalit a překážek dodává závodu tu správnou nezapomenutelnou atmosféru.

  

generalni partner

 

 

hlavni partneri

 

 

inov 8 01 kopie rebel 01 corny new ALPA pozitiv kopie ceska pojistovna 01 craft logo