GLADIATOR RACE Holice 282 M

INFORMACE A PRAVIDLA PRO DOBROVOLNÍKY

 

Pokud máte zájem stát se dobrovolníkem, přihlašujte se ke konkrétnímu závodu  ZDE >>

Na každý závod je nutné samostatné přihlášení, které je vždy spuštěno cca 1měsíc před závodem.

Odměnou za dobrovolnickou práci na Gladiator Race je startovné na závod zdarma a další benefity v podobě dárků, občerstvení atd.

Pravidlo pro získání startovného zdarma:

Podmínkou je podíl na pomoci při závodě celý den včetně společné zahajovací schůzky organizátorů a závěrečného úklidu.

Pokud chcete:

 1. závodit v pátek, pomáháte v sobotu nebo v neděli
 2. závodit v sobotu, pomáháte celou neděli včetně kompletního úklidu
 3. závodit v sobotu, v případě, že není nedělní závod (Winter GR, Taxis GR Pardubice) pomáháte při pátečním nočním závodě a v sobotu před nebo po závodě, plus závěrečný úklid
 4. závodit v neděli, pomáháte celou sobotu včetně přípravy na nedělní závod (např. oprava trati, příprava na dětský závod nebo příprava tašek pro závodníky na neděli)
 5. Pro jednodenní závod typu RUN (např. v Hradci Králové) platí výjimka, pomáháte v den závodu od rána s přípravou a závěrečným úklidem po závodě.
 6. Pokud jste součástí MIXU nebo TYMU a ostatní členové nejsou mezi dobrovolníky, tak získáváte zdarma Váš podíl na startovném.

Je také možné, aby start zdarma na závod „odpracoval“ i někdo jiný. (př. tatínek pomáhá, syn závodí nebo naopak ) toto však musíme přesně evidovat, tzn. musíme tuto informaci dostat.

Účast v závodě: Ti co máte zájem závodit, tak přihlašování proběhne až na místě vyplněním formulářů, kde dostanete i čip. Nově nutné celé datum narození a PSČ. Buďte důslední při vyplňování – čitelně, pokud se tak nestane nebudete moci být zařazeni do TRIUMPHALIS

Každý závodník (i dítě) musí mít vlastní účet na portále http://reg-sportvisio.cz (bez přihlášení do tohoto závodu – to proběhne až na místě) - Důležité (hlavně pro TRIUMPHALIS a pro spárování výsledků)

Neregistrujte se pro start do závodu přes systém pro závodníky. (Pokud jste tak udělali již dříve, než jste se rozhodli registrovat mezi dobrovolníky, tak je NUTNÉ, aby jste nás tom informovali, jelikož tím máte přidělený startovní čas, který je potřeba upravit na začátek nebo konec startovního pole)

POZOR: nově musí závodníci včetně dobrovolníků odevzdat vyplněný, podepsaný REVERZ – předáte při registraci dobrovolníků na místě. (tzn. přineste s sebou!!), ke stažení  ZDE >>

Pojištění: Pozor nejste pojištěni, tzn. musíte případně řešit sami! Na místě již nelze pojistit.

Občerstvení pro dobrovolníky: pokud nespecifikujeme jinak, tak při třídenním závodě bude pro dobrovolníky v pátek – teplá večeře pro Ty co pomáhají i v pátek, lístek budete mít ve visačce;  sobota, neděle - samoobslužná snídaně, jen pro ty co nocují, na den bageta, ovoce, tyčinka, pití, večer teplé jídlo – lístek vyzvednete po ukončení denního programu.

Při registraci obdržíte: visačku s mapou, harmonogramem, kontakty a lístek na večeři, vestu nebo bundu pro organizátory. Vše vrátíte po ukončení závodu.

Nocleh: na každém závodě zajišťujeme prostor pro nocování, vždy je potřeba karimatka a spacák, případně na vybraných závodech i stany.

Velmi důležité je, aby jste se dostavili na společné schůzky organizátorů, VČAS dle harmonogramu, kde dostanete informaci o svých pozicích a pokyny a následně vám garanti sekcí tratě a garanti ostatních pozic ukážou a vysvětlí vše potřebné!

MERCHANDISE GLADIATOR RACE: Na místě registrace bude stánek s velkou nabídkou NOVÝCH produktů GLADIATOR RACE (trička, mikiny, čepice, čelenky, sportovní tašky, ponožky a mnohé další). Platba kartou nebude možná, v blízkosti centra závodu není ani bankomat.  Sběratelé ocení zbrusu nové turistické vizitky vydané jen u příležitosti daného závodu.

Dobrovolníci mají slevu na nákup 15-20% – je nutné vyžádat u registrace dobrovolníků potvrzení, které předáte při nákupu

Důležité: v případě že se přihlásíte mezi dobrovolníky a z nějakých důvodů nemůžete na akci dorazit, prosíme, aby jste co nejdříve poslali tuto informaci buď SMS na tel: 725970005 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V případě nejasností se ptejte taktéž na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Řekli o nás

 • ZUZANA KOCUMOVÁ - mistryně světa ve Spartan race
  ZUZANA KOCUMOVÁ - mistryně světa ve Spartan race

  Skvělý závod - zajímavé lokality, oproti jiným závodům je netradičně intervalový start. A pro ty, kteří mají rádi bahno - i to si užijete!

 • PETR VINICKÝ - mistr světa OCR
  PETR VINICKÝ - mistr světa OCR

  Za GLADIATOR RACE stojí parta lidí, kteří chtějí udělat dobrý závod. Zajímavé překážky, bahno a dobrá organizace. Zkus sám a uvidíš.

 • LENKA VEJDĚLKOVÁ - Extreme obstacle runners
  LENKA VEJDĚLKOVÁ - Extreme obstacle runners

  Výborný závod, super organizace, příjemné prostředí a milí lidé! Mohu jen doporučit. Bahno bezkonkurenčně nejlepší a to závodu dodává to pravé kouzlo :)

 • MARTIN HRAZDIL – zakladatel týmu SVVAT
  MARTIN HRAZDIL – zakladatel týmu SVVAT

  GR je pro mě srdcová záležitost. Na tomto závodu vznikla myšlenka vzniku celorepublikového Teamu SVVAT. Kreativita ve výběru lokalit a překážek dodává závodu tu správnou nezapomenutelnou atmosféru.

  

generalni partner

 

 

hlavni partneri

 

 

inov 8 01 kopie rebel 01 corny new ALPA pozitiv kopie ceska pojistovna 01 craft logo