GLADIATOR RACE Holice 282 M

PRAVIDLA REGISTRACE

- Pokyny pro registraci Gladiator Race -

 

 1. Vytvoření uživatelského účtu a registrace do závodů -  Každý závodník (i dítě) musí mít vlastní účet na portále http://reg-sportvisio.cz - tj. rozdílné přihlašovací údaje (přihlašovací jméno a heslo), email může být pro více závodníků stejný. Teprve po vytvoření uživatelského účtu na portále http://reg-sportvisio.cz, si vpravo nahoře vyberete závod a přihlásíte se do něj.
  Autorizace závodníka: Nový registrační systém požaduje tato data pro autorizaci závodníka: jméno, příjmení, datum narození a PSČ. Pokud zapomenete heslo, systém Vám jej pošle po vyplnění těchto autorizačních údajů.

 2. Uživatelský účet: Zde se můžete přihlašovat do všech závodů pořádaných organizací Sportvisio. V sekci Moje Závody vidíte přehledně Vaše přihlášky i výsledky. V sekci Moje týmy vidíte přehledně všechny Vaše přihlášené týmy/dvojice/štafety. V sekci  Moje údaje si můžete změnit email, telefon a heslo do uživatelského účtu. Ostatní údaje pouze na žádost na .
  Žádáme závodníky, aby si pamatovali své přihlašovací údaje a vždy se přihlašovali do registračního systému pod stejným účtem. NIKDY NEVYTVÁŘEJTE U JEDNÉ OSOBY NOVÉ UŽIVATELSKÉ ÚČTY. 

 3. Registrace vícečlenných kategorií (týmy, dvojice, štafety): Klikněte na tlačítko “Vytvořit nový tým/dvojici/štafetu”.  Vepište do volného pole navrhovaný název týmu. Klikněte na tlačítko “Ověřit název týmu”. Pokud Vámi zvolený tým ještě neexistuje, objeví se zelené OK. Zadaný název týmu je k dispozici. Pokud Vámi zvolený tým již existuje, objeví se červeně: Uvedený název týmu je obsazený. V tomto případě musíte zvolit jiný název týmu, lze např. přidat číslovku 1, A. apod. nebo zvolit úplně jiný název týmu.
  Závodník, který tým/dvojici/štafetu vytvořil, se stává jejím kapitánem, kterému přijdou obratem na email platební pokyny. Po uhrazení startovného přijde kapitánovi nový email potvrzující platbu a v něm je uveden kód pro přiřazení dalších závodníků do jeho týmu/dvojice/štafety. Kód předejte dalšímu členovi týmu/ dvojice/štafety, který ho uplatní při registraci do závodu u dané kategorie. Tímto způsobem bude další člen týmu/dvojice/štafety přiřazen.
  POZOR !!! Kód lze použít pouze pro stejný závod ve stejný den, pro který kapitán tým/ dvojice/štafetu vytvořil/a.
  Volitelné položky (pojištění, oblečení) si každý člen týmu/dvojce/štafety objednává a platí sám.

  Přihlášení do již registrovaného týmu/dvojice/štafety: v případě, že se chcete připojit do již registrovaného týmu, kapitán, který tento tým/dvojici/štafetu vytvořil, Vám předá po zaplacení startovného unikátní kód, který použijete následujícím způsobem. Vytvoříte si vlastní uživatelský účet do systému http://reg-sportvisio.cz (nebo se do systému přihlásíte již vytvořenými údaji), zvolíte si daný závod a kliknete na tlačítko “Přihlásit se do již existujícího týmu/dvojice/štafety”. Do prázdného okénka vložíte kód a kliknete na “Ověřit kód”. V případě, že vše je v pořádku, objeví se:  Ok. Zadaný kód je pro tým: ………… (název týmu, který zvolil Váš kapitán). A vy dokončíte registraci odkliknutím podmínek a odesláním registrace.

 4. Vytvoření účtu a registrace do závodu pro jiného závodníka - Při přihlašování jiné osoby nebo více závodníků (využívají především rodiče pro přihlašování svých dětí nebo firmy pro své zaměstnance), musíte pro každého závodníka vytvořit nový uživatelský účet, který musí mít tyto unikátní informace (jméno a příjmení, datum narození a PSČ). Zvolte nové přihlašovací jméno a heslo a vyplňte registrační formulář. Můžete použít stejný email jako u vlastní registrace. Berte však v potaz, že veškeré informace určené závodníkům budou odesílány na uvedený email při vytváření účtu, prosíme tedy o jejich přeposlání. Je nutné informovat Vámi přihlášené závodníky, že jim byl vytvořen uživatelský účet na portále http://reg-sportvisio.cz.

 5. Problém s registrací - Pokud má závodník již vytvořen účet na portálehttp://reg-sportvisio.cz, musí se přihlásit v horní části obrazovky nad modrým pruhem a vyplnit přihlašovací jméno a heslo (nevyplňujte znovu svoje kompletní přihlašovací údaje do registračního formuláře - mohlo by vést k založení nového účtu). Pokud zapomenete své přihlašovací údaje nebo heslo, použijte funkci „Zapomenuté heslo“. Vyplníte základní autorizační údaje (jméno a příjmení, datum narození a PSČ) a následně Vám přijde na zadaný email náhradní heslo.

 6. Platba startovného: Každý registrovaný závodník je povinen uhradit startovné do 7 dnů od registrace. V případě, že startovné není včas uhrazeno, registrace je automaticky vymazána. V tomto případě je nutno se do závodu registrovat znovu. Pokud jste startovné uhradili po lhůtě 7 dní od registrace, pravděpodobně Vaše registrace nebyla spárována s Vaší platbou a ve startovní listině nejste uvedeni. V tomto případě nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 7. GR Triumphalis - Žádáme závodníky, aby si pamatovali své přihlašovací údaje a vždy se přihlašovali do registračního systému pod stejným účtem. NIKDY NEVYTVÁŘEJTE U JEDNÉ OSOBY NOVÉ UŽIVATELSKÉ ÚČTY. Pokud se nepřihlásíte do všech závodů ze stejného účtu, nebude možné Vám generovat slevy GR Triumphalis na další rok a nebudete ani zařazeni do celé série GR Triumphalis.
  Pokud zapomenete své přihlašovací údaje nebo heslo, použijte funkci „Zapomenuté heslo“. Vyplníte základní autorizační údaje (jméno a příjmení, datum narození a PSČ) a následně Vám přijde na zadaný email náhradní heslo.

 8. Výměna závodníků – přepis startovného v rámci jedné kategorie - ONLINE REGISTRACE. Po přihlášení do svého účtu vyberte v levém menu “Moje závody“, zde si vyberte závod, ze kterého se chcete odhlásit, klikněte na „zrušit registraci“, zde Vám bude vygenerován kód. Tento kód je Vám automaticky odeslán na Váš e-mail, kód předejte svému náhradníkovi. POZOR: Kód lze použít pouze pro stejný závod, ve stejný den a stejnou kategorii (jednotlivec pouze v jednotlivcích - muž může předat ženě a obráceně, mix pouze v mixech, tým pouze v týmech), ze kterého jste se odhlásili. Vygenerovaný kód neplatí pro jinou kategorii, než byl původní závodník přihlášen. Po vygenerování tohoto kódu, bude původní závodník automaticky vymazán ze startovní listiny. V případě, že součástí zrušené registrace jsou volitelné položky (pojištění, oblečení apod.), kontaktujte nás nejpozději do 7 dnů od konání akce na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  Nový závodník se přihlásí do závodu a použije vygenerovaný kód pro 100% slevu na startovném. V případě zájmu o další volitelné položky (např. pojištění, oblečení apod.) si je uhradí navíc dle vygenerované částky. Výměna závodníků tímto způsobem přes on-line registraci bude možná pouze do poslední neděle (do 20:00) před závodem, následně pouze na místě za administrativní poplatek 100,- Kč.
  Výměna závodníků na daný závod je možná z technických důvodů pouze jednou.
  Nový závodník bude do závodu přihlášen dle data jeho nové registrace, nikoli dle data původní registrace již zrušeného závodníka.

  POZOR: V případě výměny běžců zaniká možnost převodu pojistného. Náhradník tedy nebude úrazově pojištěn! Pokud má náhradník o pojištění zájem, musí si jej objednat do poslední neděle (do 20:00) před závodem. Na místě již nebude možné pojištění objednat.

 9. Výměna závodníků – přepis startovného v rámci jedné kategorie - NA MÍSTĚ: V případě, že místo Vás poběží náhradník a tuto změnu budete hlásit na místě, musí se Váš náhradník prokázat vytištěným emailem s potvrzením o zaplacení startovného.

 10. Změna kategorií: V případě, že chcete změnit v rámci jedné akce kategorii (např. místo jednotlivců mix, apod.), kontaktujte nás na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Změnu lze nahlásit nejpozději do poslední neděle (do 20:00) před závodem, následně pouze na místě za administrativní poplatek 100,- Kč.

 11. Společný start: Pokud chcete mít jistotu společného startu více běžců za sebou, je nezbytné, aby jste se:
  A: všichni závodníci registrovali v jeden den
  B: v přihlašovacím formuláři zapsali jména všech běžců (nebo název klubu) do kolonky: „Chci startovat společně s:“
  C: všichni závodníci zapsali i stejný název klubu. V opačném případě nemůžeme garantovat startovní čísla ihned po sobě.

  Společný start lze zadat i zpětně. Po přihlášení do svého účtu vyberte v levém menu “Moje závody“ - zde si vyberte závod, ve kterém chcete zadat požadavek na společný start a uložte. Tento požadavek je možno zadat on-line pouze do poslední neděle (do 20:00) před závodem.

 12. Úrazové pojištění – na závody Gladiator race Vám Česká pojišťovna nabízí možnost jednodenního úrazového pojištění, dospělí za 43,-Kč a děti za 5,-Kč. Pojištění si objednejte v přihlašovacím formuláři ke konkrétnímu závodu.
  POZOR: Možnost objednání pojištění končí vždy poslední neděli (do 20:00) před závodem a sjednání pojištění na místě již není možné. Detaily pojistné smlouvy najdete  ZDE >>
  V případě úrazu kontaktujte email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mobil: 725 767 290

 13. Pokud chce závodník běžet jeden den 2x, druhou registraci musíme řešit pouze na místě, ne přes systém.

 14. Registrace dobrovolníků do závodu Gladiator Race: Pokud se závodu chcete zúčastnit jako dobrovolník a současně i běžet, musíte dodržet tyto pravidla. Před tím, než se registrujete se do závodu (jako každý jiný závodník na http://reg-sportvisio.cz) kontaktujte nás na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., která Vám zašle registrační kód pro start zdarma.

 15. Při neúčasti se startovné z administrativních a organizačních důvodů nevrací.

 16. Každý registrovaný závodník je povinen uhradit startovné do 7 dnů od registrace. V případě, že startovné není včas uhrazeno, registrace je automaticky vymazána. V tomto případě je nutno se do závodu registrovat znovu a kontaktovat nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 17. Přihlášením do závodu souhlasí každý účastník s faktem, že pořadatel nenese žádnou právní odpovědnost za zranění, případnou smrt nebo poškození materiálu vzniklého v průběhu této akce. Závodník potvrzuje, že se akce účastní dobrovolně a na vlastní zodpovědnost. Plné znění naleznete ZDE >>

 18. Přihlášením do závodu souhlasí každý účastník s podmínkami registrace a pravidly závodu (mj. i s faktem, že v případě neúčasti se startovné nevrací a v případě zrušení závodu z důvodu zásahu vyšší moci (např. živelné pohromy, válečný stav apod.) se startovné také nevrací.

 19. Speciální kategorie:
  KIDS GLADIATOR RACE: Zákonný zástupce musí podepsat při registraci prohlášení o odpovědnosti za dané dítě.
  REGISTRACE DVOJIC:  Dvojice musí být ve složení Muž + Žena.
  REGISTRACE TÝMŮ: Nově samostatná kategorie - čtyřčlenné týmy startují najednou (mohou být i smíšené). Tým absolvuje celý závod pohromadě a musí doběhnout společně, jinak nebude jeho čas započítán.

 20. SKUPINOVÉ SLEVY 8+1: Při registraci 9 jednotlivců nebo 9 dvojic je jedno startovné ZDARMA. Registrujte se ve stejný den a se stejným názvem týmu a následně nás kontaktujte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  POZOR: Nelze zaplatit více registrací na jeden variabilní symbol! Slevy se vzájemně nesčítají! 


Jakékoli dotazy ohledně registrace na Gladiator race Vám ráda zodpoví Olga Šinkovská na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..              

Díky a těšíme se na Vás na startu!

  

  

generalni partner

 

 

hlavni partneri

 

 

inov 8 01 kopie rebel 01   ALPA pozitiv kopie ceska pojistovna 01 craft logo