KAR1497 M

pátek, 04 srpen 2017 06:43

CO DÁL? - TAXIS GLADIATOR RACE!

Sezona OCR nekončí říjnovým závodem  Praze, ale 1.-2.12.2017 v Pardubicích na dostihovém závodišti.

Snažíme se, aby každé místo našeho závodu bylo něčím zajímavé. Dlouho jsme hledali další unikátní lokalitu a silného partnera, s kterým bychom vytvořili něco skutečně originálního.

Spojením dvou významných organizací SPORTVISIO, z.s. a Dostihový spolek, a.s. vznikl jedinečný koncept opravdu náročného OCR závodu. Legendární překážka TAXIS a světoznámý dostih Velká pardubická jsou kulisy do kterých chceme zasadit novou legendu TAXIS GLADIATOR RACE. Velká pardubická na vlastní kůži! Vzdálenost 6.900 metrů (stejně jako tento nejstarší dostihový závod v Evropě) se může zdát krátká, ale nebojte se. Minimálně 31+ originálních překážek na takové distanci není málo že? Unikátní systém startu z boxů po 12 členných skupinách dodá náboj hned od startu. Trasa a překážky kopírující legendární dostih a opravdu těžké překážky (např. Taxis, Irská lavice, Havlův skok, Vodní příkop). Garantujeme 0 metrů zpevněného povrchu, ale spousta metrů oranice. K tomu si přičtěte jedinečné OCR překážky a dostanete výsledek. TAXIS nebude tuctový závod, to si pište!

 

 

 

taxis 03

Řekli o nás

 • ZUZANA KOCUMOVÁ - mistryně světa ve Spartan race
  ZUZANA KOCUMOVÁ - mistryně světa ve Spartan race

  Skvělý závod - zajímavé lokality, oproti jiným závodům je netradičně intervalový start. A pro ty, kteří mají rádi bahno - i to si užijete!

 • PETR VINICKÝ - mistr světa OCR
  PETR VINICKÝ - mistr světa OCR

  Za GLADIATOR RACE stojí parta lidí, kteří chtějí udělat dobrý závod. Zajímavé překážky, bahno a dobrá organizace. Zkus sám a uvidíš.

 • LENKA VEJDĚLKOVÁ - Extreme obstacle runners
  LENKA VEJDĚLKOVÁ - Extreme obstacle runners

  Výborný závod, super organizace, příjemné prostředí a milí lidé! Mohu jen doporučit. Bahno bezkonkurenčně nejlepší a to závodu dodává to pravé kouzlo :)

 • MARTIN HRAZDIL – zakladatel týmu SVVAT
  MARTIN HRAZDIL – zakladatel týmu SVVAT

  GR je pro mě srdcová záležitost. Na tomto závodu vznikla myšlenka vzniku celorepublikového Teamu SVVAT. Kreativita ve výběru lokalit a překážek dodává závodu tu správnou nezapomenutelnou atmosféru.

  

generalni partner

 

 

hlavni partneri

 

 

inov 8 01 kopie rebel 01 corny new ALPA pozitiv kopie ceska pojistovna 01 craft logo